38. Hey, Kaulitz!!!

24. června 2008 v 1:11 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

38. Hey, Kaulitz!!!
,,Téda... cože??...další?... Jó neboj!... jojo, příjdem všichni... ok... ok... tak se mněj... čau!" Bill položil mobil a zářivě se na nás usmál.

,,No tak povídej!.. Co jseš jak sluníčko?:D" ptal se Tom a držel Lucku, která na něm seděla. Billík nadšeně zatleskal tlapkama.

,,Dneska je u Gustava párty! Tak makejte děti moje :D Musíme se připravit a budeme pařííít!" vypískl a skákal na posteli jako malý děcko. Tom vypískl taky a vyskočil za Billem. Já s Luckou sme jen stali u postele a čučeli na naše kluky jako bychom je neznaly. Sice sme byli 15-16 leté žáby, ale tak jak se chovali ti ,,dospělí" 18ti letí frajeři, to jsme kapke nepobrali xD.

,,To máte Vánoce z jedné pařby?" chytla sem vyžlouna za ruku a stahla ho z postele.

,,Ale no táák, Adell, nekaž nám radost... my máme rádi pařby:D" objal mně a vší silou mně stiskl. Když sem viděla, že i Lucka skočila na postel a skákala tam s Tomem, musela jsem se začít smát, páč jsem si připadala jak v blázinci... z každé párty maj veselo... mno tak aspoň nebude nuda, že? xD

,,Mno tak šupky, šupky, Adellko:) musíme se nafintit xD...Holky! jdeme!" zavelel, chytl mně a Lucku za ruce a zamířil si to s náma do koupelny:D

,,Počkát.. a co já?" zeptal se tom ze zvednutým obočím a chtěl jít za náma, Bill ho však zarazil.

,,Budeš tam jenom zavázet:P.. Do koupelny smí jen děvčata a pohlaví které se potřebuje nutně zkrášlit." Vyplazl na něj jazyk a s nosánkem nahoru vklouzl s náma do koupelny, přičemž Tomovi zabouchl dveře před nosem. Tom se zatvářil ublíženě, ještě bouchl do dveří a s nesouhlasným mrmláním odešel do obýváku.

Jedním z plusů Kaulitzovic domu bylo, že mají velice prostornou koupelnu, z velkýmy zrcadly. Bill vytáhl všechny svoje a moje líčidla (řekli jsme si, že se k nim na ten tejden nastěhuju xD), a dali jsme se do líčení. Člověk by ani nevěřil, jak je super mít kluka co se maluje. Vlastně... Bill nás obě nalíčil a pak i sebe. Když jsme se koukly do zrcadla, málem nám spadla čelist až někam ke kolenům. Obě jsme mněli černé stíny, které byli rudě vystínované. Prostě jsme vypadali obě jinak než normálně, ale líbilo se nám to. Bill si jako obvykle dal černý stíny a a rty si ještě přetřel tím svým vyživujícím balzámem (po kterém mněl vždycky tak krásné sladké rty) a mohli jsme vyjít z koupelny. Ještě jsme se s Luckou převlékly v Billově pokoji a vyšly jsme za klukama do obýváku.

Kluci stáli u dveří a o něčem kecali. Tom mněl na sobě bílo-zelený XXL triko a pro změnu XXL kalhoty. Co však na něm nebylo zas tak obvyklé... nemněl kšiltku, ale jen zelený šátek, kterej mněl pevně uvázaný na hlavě, dready stažene vzadu. Vypadal fakt dobře a Lucka si toho samozřejmě všimla taky:). Bill vedle něho mněl šedý triko Fallen a obyčejný (ale krásný:)) kalhoty. Jeho štíhlý krk mu zdobil bílí obojek se lví hlavou. Kluci si nas nevšímali, ani neveděli, že tam stojíme. Až se Lucka rozběhla a skočila Tomovi kolem krku. Tom nejdřív překvapeně zamrkal, když pak ale zjistil, že na něm visí jeho sluníčko, usmál se a vesele ji objal. Bill se na mně otočil a přistoupil ke mně. Chytla jsem ho za ruku, kterou mi podal a on si mně přitáhl k sobě.

,,Sluší ti to..." pošeptal mi do ucha a něžně mně políbil na rty. Usmála jsem se.

,,Tobě to taky sluší:)" přitáhla jsem si ho a přisála se na jeho rty. Takže si mohl svý hebký rtíky balzámovat znova, neboť jsem mu jej ze rtů všechen zlibala.

,,No super, hrdličky, pírty čeká a vy se tady olizujete." křikl na nás nesouhlasně Tom, kterej pevně držel Lucku kolem ramen.

,,No jó, no jó..." Bill otočil oči v sloup, chytl mně kolem pasu a vyšli jsme z domu. Cestou jsme probírali různý kraviny, hlavně jsme teda nachvilku zavspomínali na dobu, kdy jsme se hádali a dělali si naschváli. Fakt jsme se dobře bavili, a ani jsme nevěděli jak, ale ocitli jsme se na místě.... což bylo u Gustavova domu.

,,Ty vole, tam je kravál..." zadivila se Lucka, když se z domu ozvalo pískání a obrovský potlesk.

,,Co se tam děje?..." zeptal se jakoby pro sebe Tom a už zazvonil. Po kratinké chvíli nám přišla otevřít na pohled sympatická menší hnědovláska, kterou jsme předtím ještě neviděli.

,,Ahoj, už vás tady čekají, pojďte dál:)" vyzvala nás a my poslušně vešli dovnitř. V tu chvíli se za námi přiřítil Gustav a s úsměvem na tváři chytl hnědovlásku kolem pasu.

,,Čaute lidi... ehm.. tady tu slečnu ještě neznáte... To je Petra... moje nová přítelkyně." usmál se a hnědovláska nám podala ruku na seznámení. S úsměvem jsme se představili a popřáli jim, ať jim to co nejdýl vydrží:).
Gustav už potřeboval nějakou holku. A tahle byla fakt sympatická a co je hlavní... jak jsme později zjistili, pořád má upřímnej úsměv na tváři :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 38. Hey, Kaulitz!!! ?

klik:)

Komentáře

1 ludy3 ludy3 | 24. června 2008 v 1:20 | Reagovat

jaaj segra parba!!:D melo by se neco stat:D ver mi je ta prava chvile:D sice nevim na co ale na neco urcite xD

2 Anett Anett | Web | 24. června 2008 v 14:58 | Reagovat

užžžžžasnýýýý dííííííllllleeeeeekkkkkkkk!!!!!!!!!jjjjjjáááááá ttttttoooooo uuuuuuppppppppeeeeeee žžžžžžžeeeeeeeerrrrrrrruuuuuuuu!!!!!!!!

3 oooo-petra oooo-petra | 24. června 2008 v 19:29 | Reagovat

hej sem zvědavá jak to dopadne ale MUSÍ dobře!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama