37. Hey, Kaulitz!!!

18. června 2008 v 16:27 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

37. Hey, Kaulitz!!!
... Tom ...

,,Au!" vyjekl Tom, kdyz ho Lucko kousla surově do ucha.

,,Copak Tommi:)... bolí tě něco?" usmála se na něj nevinně a hrála si z jeho dready.

,,Ale nic ty moje dračice:)" převalil si ji pod sebe a začal ji zběsile lechtat. Lucka se pod ním svíjela smíchy a bránila se zuby nechty.
,,Copááák, něco se ti nelíbí?:P" vyplázl na ni jazyk, když ho prosila aby přestal.

,,Ty!..." Lucka se vyprostila a posadila se na gauč.

,,...já?..." Tom na ni smutně hleděl. Nebyl smutný, ale věděl, že jeho smutnému psímu kukuči nikdo neodolá:D.

,,Né Tome:)..." přitulila se k němu... ,, to víš, že jseš hezkej:)..." dala mu pusu na líčko a pošeptala mu do ouška ,, Miluju tě... víš to?"

,,Vím:)... já tebe taky, Lucí:)" přitiskl ji k sobě a zabořil obličej do jejích vlasů. Měl chuť ji hýčkat, jako nejdražší poklad. Jako roztomílé koťátko... Tisknout ji tak silně k sobě, aby mu neutekla, a přitom tak lehce aby ji neublížil.

Lucka si lehce položila hlavu na jeho rameno a tiše vzdychla. Tom ji hladil po tváři a vlepoval ji polibky do vlasů. Hladil ji po tváři a po rtech.
,,Tome, lehni si..." Tom poslechl a zvědave na Lucku hleděl. Co má ta malá dračice za lubem?...

,,Co chceš dělat?" zeptal se ji, kdyžho začala hladi to bříšku a nebezpečně se blížila k jeho vždy připravenému věrnému kamarádovi. (Né... Andrease v kalhotech opravdu neschovává ani Tom, ani Bill xD).

,,Vůbec nic lásko... rozhodně bych neudělala nic, co ty nechceš." šibalsky se usmála a vyhrnovala mu triko, aby jeho hladké bříško zaplavila polibky.
Tom jen slasně usikával a na obličeji se mu rozhostil slastný úsměv.

,,Lucko... nikdy nevím co bych od tebe mohl čekat:)"

,,Jen samé překvapení Tommi:)" usmála se a dravě skousla kůžu na jeho břiše. Tom zakňučel boelstí a vzrušením zároveň. Jazykem mapovala milimetr po milimetru Tomovo bříško a nebezpečně se přibližovala k jeho napjatému klínu.

,,Lucko... pro-prosím...." vydechl Tom, když mu Lucka rozepínala kalhoty a letmo mu přes něj přejela rukou.

,,Ale ale Tome.. copak bys chtěl?" provokovala ho nevinně a pohrávala si s lemem jeho trenek.

,,prosím, Lucko..."

,,Řekni mi co chceš..."

,,Lucko!... prosím!" Tom křičel vzrušením, jak byl nadrženej. V duchu prosil všechny sváté, aby s ním už konečně neco udělala, jinak pojde na výbuch ptáčka pícháčka.(xD)

Lucka ho tedy pomalu zbavovala posledního kusu oděvu, aby dala volnost jeho mužství, které se tak moc hlásilo o její pozornost.
,,Ale, copak?...Ptáček chce vzlétnout?" usmívala se Lucka a svůdně na Toma pohlédla.

Počkej až ti ten ptáček zacpe tu tvou drzou pusku, lásko moje. Tom se při té myšlence neovládl a zasténal.
,,Lásko.. vem si ho.. vem si ho, prosím!" jestli ho ještě chvíli bude tak trápit, tak nejspíš fakt pojde.

Lucka mu naposled pohlédla do očí, ve kterých vládla jen touha po jejích rtech. Vzala ho do ruky a pomalinku se bližila ke špičce jeho vzrušení. Tom ji pozoroval a zrychleně oddychoval. Pak si uvědomil, že kdykoli můžou jiné hrdličky přijít dolů.
,,P-Počkej ještě..." zastavil ji neochotně a Lucko nechápavě zvedla hlavu.
,,Ti dva můžou kdykoli přijít a vidět nás..."

,,Myslíš si snad, že pudou sem, když nahoře můžou být sami a věnovat se jiným věcem, než aby se zajímali co děláme my dva?" usmála se Lucka. Tom přikývl a nechal ji pokračovat. Zaklonil hlavu a ucítil její horký dech. Ještě kousek... kousíček... Tom se zprudka nadechl, když cítil, že se jeho věrnej kámoš noří do Lucčiny pusy a vyléza spět... a zase dovnitř... a zase zpět. Cítil její jazyk jak jezdí po celé délce. Položil jednu ruku na její hlavu a pomáhal ji nastolit tempo, které by mu vyhovovalo.

,,Jo.. to je ono..." vydechl slastně a skousával si rty, potlačoval hlasité steny, aby neprobudil pozornost někoho nežádoucího.
Věděl, že to nebude dlouho trvat a bude hotovej. Lucka to nejspíš vytušila taky, jelikož ještě přidala na tempu, tak Tomovi zbývalo jen pár vteřin od exploze naprosté extáze slasti. Vydal hlasitý sten.
,,Lucko... já... už... už to..." už to bylo. Lucka nepřestávala a dokončila to co začala. (jó, když už, tak pořádně.xD) Když už nemnělo z Toma jít co ven, Lucka mu zpokojeně natáhla trenky a lehla si pohodlně vedle něj.
,,To... To bylo..." Tom nevěděl co na to říct... takhle mu to ještě nikdo neudělal. A to mu to dělalo hodne holek. Třeba to je tím, že mi to teďka dělal někdo koho miluju... jo, to bude tím:).

,,Tak strášné, že s toho nemůžeš mluvit?:)" kousla ho do nosu.

,,Jo... tak STRAŠNĚ dobré..." přitáhl si ji a přisál se na její rty. Nikomu ji nedá... nikomu... je jenom jeho! A byl za to rád:)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 37. Hey, Kaulitz!!! ?

klik:)

Komentáře

1 ludy3 ludy3 | 18. června 2008 v 18:51 | Reagovat

twe segra ted si me upa presne vystihla... sem hold provokaterka.. xD ale jsem andilek ze? xD s dablem v dusi.. jaj segra ja ted vazhne chcipu prej ptacek.. xD omg. xD jen tak dal.. xD

2 123pajula456 123pajula456 | Web | 19. června 2008 v 19:06 | Reagovat

ahoj máš u mě diplomek (ten společnej pro všechny zúčastněný:))

3 Anett Anett | Web | 19. června 2008 v 20:49 | Reagovat

Awooj nerada tě otravuju ae na našem blogu přesněji tady:http://grafic-slave.blog.cz/0806/adoptuj-si sis adoptovala pixelku.Tak ti chci oznámit,že teď jen stačí dát si ji na blog a bude tvoje tak papa.

4 oooo-petra oooo-petra | 22. června 2008 v 22:31 | Reagovat

tak to je hustý! už chci vidět další díl¨¨!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama