34. Hey, Kaulitz!!!

12. června 2008 v 0:24 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

34. Hey, Kaulitz!!!Vyšla jsem z obchodu s taškou v ruce. Byla jsem asik polovinu cesty ke Kaulitzům když jsem viděla Toma, jak běží a rozhlíží se na všechny strany. Když mně viděl, rozběhl se ke mně a vyhrkl
,,Adell! Nevíš kde je Lucka?!" třásl se po těle a stěží zadržoval slzy.

,,Lucka?... ona není u vás?"

,,Do hajzlu!" ulevil si Tom a posadil se na nejbližší lavičku. Sedla jsem si k němu a dala mu ruku na rameno.

,,Tome co se stalo?... " zeptala jsem se ho a pozorovala, jak mu slzy nezadržitelně stekají po tváři. Viděla jsem ho poprvé plakat, a byla jsem si jistá, že tenhle kluk pláče opravdu jen zřídka. A už vůbec né, kvůli holky.

,,Já ji miluju!" rozvzlykal se a dal hlavu do dlaní.
,,Včera jsem ji to řekl! A ona mi dneska zdrhla!" Toma se zmocnil šílený záchvat breku. Za kratičkou chvíli mněl mokrý celý rukáv, jak si do něj pořád utíral slzy.
,,Ona mně nemiluje! Nikdy mně nidko nemiloval!" celý se třásl a já se ho snažila uklidnit. Nechtěla jsem mu říkat co k němu Lucka cítí, od toho tu byla ona.

,,Ale né Tome.. prosím neplač, Tomí..." objala jsem ho konejšivě kolem ramen. Bylo mi ho zatraceně moc líto, nechápala jsem co tím Lucka myslela, když utekla. Vždyť ho miluje taky sakra:(.
Zapípal mi mobil na znamení, že mi byla odeslána SMSka.

Milashek:)
LASKO, JESTLI POTKAS TOMA,OKAMZITE HO POSLI DOMU! TREBA MU REKNI, ZE MAM O NEJ STRACH, HLAVNE ABY PRISEL. PA BILL
PS: TY SI TAKY POSPES, MAM HLAD! (NA TEBE):-*

Nenápadně jsem se pousmála. Á, že by moye zlatíčko něco vymyslelo?:D
Pohladila jsem brečícího Toma po chvějících se zádech.
,,Tome... mněli bychom jít, Bill má o tebe strach." Pomohla jsem mu vstát a on si ještě setřel poslední kapky slz.

Šli jsme mlčky, až k jejich domu. Před dveřmi mně Tom ještě zastavil.
,,Hele Adell... byla by si fakt hodná, kdybys nikomu neříkala, že jsem tak brečel."

,,Spolehni se Tome."

,,Díky." otevřel dveře a vešli jsme dovnitř.

,,Á... už jste tady:)" Bill mně objal a povzbudivě se na Toma usmál. Ten se pokusil o úsměv, ale vytvořil na svém obličeji jakýsi škleb, co se úsměvu vúbec nepodobal, tak beze slova zamířil nahoru do svého pokoje. Chtěl být sám...


... Lucka ...

Seděla na Tomově pořád ještě rozházené posteli a přemýšlela co mu řekne až ji tady uvidí. Když byla schovaná pod tím stolem, tak na zlomek vteřiny zahlédla škvírkou Tomův obličej. Připadal ji, jako by se mněl každou chvíli rozbrečet. Uslyšela něčí hlasy dole v předsíni a něčí kroky které vystupovali po schodech nahoru a mířili k pokoji ve kterém byla. Nevěděla co dělat, proto se radši rychle schovala za skříň.
Dveře se otevřely a Tom vstoupil do pokoje. Ruce mněl v kapsách a doplížil se až k posteli. Cestou kopl do ňákých věcí povalujících se na zemi. Pak padl na postel a zabořil hlavu do polštářů. Lucka ho potichu pozorovala. Ticho prolomily tiché vzlyky. Tomovi se třásla ramena a svírajíc polštář dále brečel. Lucka na něj hleděla a nemohla uvěřit svým očím. Tom... Tom Kaulitz, slavnej kytarista a drsňák z Tokio Hotel brečí?!
Tom bouchl pěstí do postele.
,,Lucko!" zakřičel do polštáře a jeho tělo se roztřáslo další davkou neovladatenlých slz. Lucce se chtělo brečet. Tak on brečí kvůli... mně...
Lucka vystoupila zpoza skříně a potichu se připlížila k Tomovi, tiše si sedla vedle něho na zem a dívala se jak brečí. Tomovy vzlyky ustaly a on jen ztěžka dýchal do polštáře. Lucka mu položila ruku na rameno a lehce ho pohladila. Tom z trhnutím se na ni vyděšeně podíval.
,,L-Lucko?... co tady děláš?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 34. Hey, Kaulitz!! ?

klik:)

Komentáře

1 ludy3 ludy3 | 12. června 2008 v 0:33 | Reagovat

áá segra..ja se snad poseru... onkwuli me plaakl.. aaa xD je to klasnej dilecek.. chudasek muj malinaktej... pisaj dal ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama