32. Hey, Kaulitz!!!

11. června 2008 v 14:21 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

32. Hey, Kaulitz!!!
,,Bille... já..." nevěděla jsem, co mu mám na to říct. Nevěděla jsem jestli to chci, možná jo... ale dost mně to zaskočilo.

,,Ale.. jestli nechceš, tak né." vyhrkl rychle Bill když si všiml mého poplašeného výrazu. Objal mně a hladil mně po vlasech a narvózně se usmíval.

Bože, já ho tak miluju... já ho chci...

,,Bille... tak pojď..." chytla jsem ho za ruku a šla jsem s ním do jeho pokoje. Cestou kolem pokoje od Toma jsme slyšeli ňáké zrychlené dýchání xD. Vymněnili jsme si zvědavé pohledy a pokračovali k Billovi.

,,Vážně chceš?" zeptal se mně nejistě a hrál si s pramínkém mých vlasů. Ještě jsem si to v hlavě proklepla a pak se rozhodla.

,,Jo... s tebou určitě:)" políbila jsem ho a on s úsměvem přebral velení. Položil si mně hezky na postel a lehl si vedle mně. Líbnul mně na tvář a pokračoval přes krk a hrudník. Pomohla jsem mu svléknou triko a pomalu mu zrozepínala kalhoty. Líbal každej milimetr mý kůže a nechávla za sebou vlhké cestičky, které po sobě nechal jeho jazyk. Hladila jsem ho po vlasech a už mně zbavoval mých kapsáčů. Posunul se zase ke mně nahoru a zadíval se do mých očí. V těch jeho byla touha a láska. V těch mých mohl vidět i trochu strachu... ale chtěla jsem ho strašně moc a strach v tu chvíli nemněl žádnou šanci. Jednou rukou mi zkoušel sundat podprsenku, což mu trvalo trošku déle (no jo, není to Tom xD), po chvilce se mu to ale povedlo. Cítila jsem se volněji a strach ze mně začínal pozvolna opadat. Dal mi pusu na nos a hladil mně po břiše. Lehl si na záda a začala jsem ho líbat pro změnu já:). Líbala jsem ho od krku po bříško a zase jsem se zastavila u jeho trojté hvězdy. Sála jsem kuži na ní ajemně ho kousala. Bill tiše usykával a mněl zavřené oči.

,,Adell... " vydechl, když jsem mu prstem přejela po trenkách, kde se probouzel jeho věrnej kámoš xD. Usmála jsem se a pomalu jsem ho zbavovala posledního prádla co mněl. Stiskl deku s koukl se na mně. Chytla jsem mu ho do ruky. Už jsem věděla jak na to, tak jsem byla v klidu xD. Párkrát jsem přez něj přejela rukou, dokud nebyl v plné parádě a až pak jsem přez něj přejela jazykem. Bill se neubránil hlasitému stenu, až jsem se trochu lekla xD. Dala jsem ho celého do pusy a jela hlavou nahoru a dolů. Bill hlasitě vzdychal a drtil v dlaních kousek deky. Tentokrát jsem to nedotáhla až do konce a po chvilce jsem se přesunula spátky k němu. Bill byl nadrženej jak prase, bylo to na něm dost vidět:D. Převalil se na mně a jediným pohybem ze mně sundal tanga. Lehce mi roztáhl nohy a položil se mezi ně. Najednou jsem trochu znervózněla. Nevěděla jsem jestli muto mám říct.

,,Bille?..." podíval se mi do očí a pohladil mně po tváři.

,,Ano?"

,,Já... víš..." políbil mně a zašeptal...

,,Vím...já taky... Neboj, budu opatrný..." uklidnil mně. Byla jsem kapke v šoku... myslela jsem, že už holku mněl a teď mi řekl, že jsem jeho první? Vytáhl ze šuplíku kondom, nasadil si ho a lehl si zpátky na místo, což bylo mezi mý nohy xD. ještě chvíli jsme se jen líbali, pak se mi zase podíval do očí.
,,Uvolni se..." zašeptal a já poslechla.
,,Můžu?..." tiše jsem přikývla a ucítila jsem tlak, když přitlačil a pomalu se do mně dostal. Tiše jsem vydechla. Trošku to zabolelo, ale zpříjemňovali mi to jeho polibky. Chvíli ve mně zůstal a hladil mně po vlasech a šeptal mi láskyplná slova. Byla jsem štěstím bez sebe... konečně...
Líbal mně na krku a pohyboval pánví v pravydelných intervalech kdy z každym pohybem jsme vydávali steny slasti. Pomalu jsme se oba plížili ke konci. Bill mi vzdychal na krk a já mu zarývala nehty do zad. Oba jsme najednou vydechly a já cítila, že Bill dosáhl vrcholu se mnou. Ještě chvilku jsme ztěžka dýchali. Pak se ode mně Bill odpojil a lehl si vedle mně. Ani jeden jsme se nezmohli na slovo. Podívali jsme se jeden druhému do očí a usmáli se. Věděli jsme co chce ten druhý říct. Naposled jsem ho políbila a oba jsme tiše usínali v pevném obětí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 32. Hey, Kaulitz!! ?

klik:)

Komentáře

1 ludy3 ludy3 | 11. června 2008 v 20:09 | Reagovat

segra toe klasnyyy vazhne konecne je to nadherny newim co rict... nemam slov upa ploste dokonaly kdyby vsichni kluci byli takowy jaky si je holka rpeje bylo by to dokonaly...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama