31. Hey, Kaulitz!!!

11. června 2008 v 1:49 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

31. Hey, kaulitz!!!
Po pizze jsme seděli u baru a popíjeli. Tom si objednával už třetí vodku z džuse. Bill pořád popíjel to sladké něco a já s Ludy pocucávali Martini... teda já pocucávala... Lucka do sebe lila asi už třetí xD.

,,Lucko mněla bys brzdit." upozorňovala jsem ji, když do sebe s Tomem na ex nalili jednu sklenku.

,,To bude dobrý... neboj sesří xD" uklidňovala mně přiopile a držela v ruce další sklenici. Ják 15ti letá holka toho může tolik vypít? Tom se usmál a upil si ze svého. Byl docela dost v náladě, ale přece jen pořád vypadal střízlivej. Seděl opřený o bar a s usměvem sledoval Lucku, která se snažila vyčistit neexistující špínu ze sklenice. Já s Billem jsme naštěstí byli naprosto sřízlivý xD. Bill v jedný ruce držel ten svůj sladkéj drink a jeho druhá ruka spočívala na mé ctěné noze. Pořád ale bloudila kamsi, neznámo kam... asik na průzkum xD.

,,Lucí... pojď ke mně:)" pobídl ji Tom a natáhl k ní ruku. Lucka se pomalu zvedla ze stoličky a trošku plandavě se dašmajdlala k Tomovi. Tam se mu posadila na klín a on ji jemně objal. Opřela hlavu o jeho rameno a funěla mu na krk.

,,Už nebudeš pít, že ne?" hladil ji po vlasech a usmál se když Lucka zavrtěla hlavou. Děkovně jsem se na něj usmála a on se dál věnoval Lucce:).
,,Už ani kapku, aspo%n do zítřka, slibuješ?" Tom ji hladil po vlasech a mluvil k ní jak k malému dítěti. Tak Lucka taky vypadala, objala ho olem krku a usmála se jak šťastné détě a zakývala hlavou na souhlas.

,,Šlibuju tatínku na moje šavložubé poňožky xD" zvedla ruku a jako správnej skaut odšišlala přísahu xD.

,,Tatínku? xD... to bude dobrej incest, Tome xD" smál se bill a jeho ruka už šmátrala kamsi pod moje triko :P.

,,Nežáviď :P" vyplázla na Billa jazyk a přitulila se víc k Tomovi, kterému to evidentně vůbec nevadilo, naopak, stiskl si ji k sobě ještě víc.

Bill jen zakroutil hlavou a otočil se ke mně. Přitáhl si mně k sobě a já se mu posadila na klín. Kousla jsem ho do líčka a on se sladce usmál.
Asi po další půl hoďce začala Lucka Tomovi na rameni usínat, tak jsme zaplatili (teda Tom zaplatil xD) a šli jsme domů. Šla jsem zavěšená do Billa a ten si mně k sobě tisknul a neustále mně hladil. Došli jsme až k nim... A jelikož jsme byli docela unavení... šli jsme spát ke Kaulitzům ;D. Tom šel do svého pokoje a Lucka poslušně šla za ním. Ti dva se asi bezeslov rozhodli spát spolu xD.

,,Lásko?..." Bill mně objal a otočil si ně k sobě.

,,Ano?"

,,Chtěl bych..." byl trochu rudej v obličeji a bůh ví kde ještě.

,,Co bys chtěl Bille?" zeptala jsem se... ale tak nějak jsem věděla co bude chtít... a upřímně jsem nevěděla co dělat. Sklonil ke mně hlavu a pošeptal do ucha.

,,Chtěl bych tebe..."


... Tom ...

Lucka se unaveně svlékla do spodního prádla a lehla na postel. Tom se taky svlékl jen do trenek a uložil se vedle společensky unavené Lucky:D. Přikryl jí dekou a ptitiskl víc k sobe. Lucka se na něj otočila a vlepila mu pusu na tvář.

,,Mám tě ráda, Tome..." řekla s úsměvem a pohladila ho po tváři. Tom se zářivě usmál.

,,Já tebe taky Lucko...já..." Lucka se k němu přitiskla víc a umlčela ho svými polibky. Tom překvapeně zamrkal. Tohle trochu nečekal, ale dál neotálel a začal spolupracovat. Lucka ho hladila po tváři a pak rukou sjížděla dál dolů na jeho hruď a bříško. Tom ji jednou rukou odepl podprsenku a odhodil ji na zem. Líbal ji na krku, a věnoval se i ňadrům xD.
,,Lucko..." vydechoval její jméno mezi polibky na její bříško. Hladil každý kousíček kůže na kterou dosáhl. Lucka zaklonila hlavu a zrychleně dýchala. Tom se vrátil zpátky a líbal ji na rty. Oba byli unavéní... jinak by jistě pokračovali mnohem déle xD. Tom ji objál a Lucka se mu schoulila v náručí.

,,Tak dobrou noc... Tome..." vydechla Lucka a ještě ho líbla na krk.

,,Dobrou..." řekl Tom a pohladil ji po vlasech. Ještě než zcela usli, Tom vydechl...
,,Miluju tě..."
Piště komentíky plsky xD prostě musím vědět jakej máte názor, že to na sebe konečně práskl xDxD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 31. Hey, Kaulitz!!! ?

klik:)

Komentáře

1 ludy3 ludy3 | 11. června 2008 v 1:57 | Reagovat

ty we segra upa mam z toho motyli v brise.. jako vazhne kalsny konecne... sup ychle dalsi dilek tenhle e ti powedl a to mocinky!! xD

2 123pajula456 123pajula456 | Web | 11. června 2008 v 2:13 | Reagovat

ahoj u mě je taková praštěná soutěž na odreágování...tak se zapoj budu ráda pa a díky:))

3 oooo-petra oooo-petra | 11. června 2008 v 20:04 | Reagovat

supa! je to bezva

4 Anett Anett | Web | 24. června 2008 v 14:14 | Reagovat

je to užžžžžžžžžžžžžžžžžžža!!!!!!

5 tokiaccka tokiaccka | E-mail | Web | 1. července 2008 v 21:44 | Reagovat

Chceš komentář??to nejde nějak napsat...na to je málo dobrých slov xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama