30. Hey, Kaulitz!!!

7. června 2008 v 23:01 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

30. Hey, Kaulitz!!!

Tom si oblékl XXL kalhoty a triko a šli jsme všichni do kuchyně. Lucka dělala něco dobrého na snídani.

,,Jé jídlo!" Bill si sedl ke stolu a díval se jak Lucka servíruje na stůl.
,,Konečně, mám hlad:)"

,,Co kecáš? Vždyť jsem ti snídani už dělala." kopla jsem ho pod stolem až nadskočil.

,,Adell... copak ty jsi nevěděla co má Bill po každém jídle?" zeptal se mně vážně Tom.

,,Co?... ne nevím..." nechápavě jsem na něj jukla.

,,Hlad xD" Tom se nevinně usmál na Billa a ten jej kopl pod stolem... tedy, chtěl do něj kopnout, ale místo toho nechtěně kopl Lucku.

,,Díky, Bille." řekla ironicky a pustila se do jídla.

Když jsme dojedli, chystali se Bill s Tomem domů. Tom si nacpal do kapes, těch pár drobností co mu zbylo ze včerejška. Jeho vzácnej mobil mezi nima nebyl, takže jsme usoudili, že jej nejspíš stratil při tý bitce.

,,Co kdybychom se všichni dneska sešli:), pokecáme společně ;D" navrhl Bill a spiklenecky na mně mrkl. Věděla jsem o co mu jde.

,,Jasně, půjdeme si někam sednout, pokecáme:). Co říkáte?" Lucka s Tomem nadšeně přikývli a usmáli se na sebe... až moc nadšeně xD.

,,Fajn, tak v po obědě se tady stavíme." řekl Bill a mněl se na odchodu. Chytla jsem do za triko a přitáhla si ho k sobě. Políbila jsem ho a přitom ho kousla do rtu. To má za to, že to neudělal sám:(.

,,Před obědem lásko :P" vyplázla jsem na něj jazyk a on se nevinně usmál.

,,Fajn, tak jak chceš Adell:)" Sklonil se ke mně a vášnivě mně políbil. Lucka s Tomem obrátili oči v sloup a otočili se aby se na nás nemuseli koukat. Po chvilce Tom přece jen netrpělivě zaprotestoval.

,,Hele vy hrdličky, přestaňte se olizovat, na to máte dost času později."

,,Nezáviď." syknul k němu Bill a vytratil se ze dveří. Lucka přistoupila blíž k Tomovi a zatáhla ho za triko. Tom se sklonil a ona mu na tvář vlepila motýlí pusku. Tom se lehce začervenal, rozloučil se a pádil za bráchou. Jakmile jsme za nima zavřeli dveře, Lucce zase vhrkli do očí slzy.

,,Ale, no ták." objala jsem ji a hladila ji po vlasech.

,,Když já jsem se o něj tak bála! Kdybys ho včera viděla, myslela jsem, že ho ten chlap zabije!" plakala a vzlyky se jí třepala ramena.

,,Ale je v pohodě, teda skoro... toho jen tak někdo nedostane:)" snažila jsem se jí zvednout náladu. A docela to šlo, aspoň přestala plakat. Sedla si na židli a utírala si slzy.

,,Chtěla bych ho mít u sebe..." dostala ze sebe a zoufale na mně pohlédla. Kdyby jen věděla, co k ní cítí... Když mi to Bill řekl, byla jsem štastněj člověk xD.

,,Neboj, dneska budeš s ním... a kdo ví:)" usmála jsem se na ni a vytáhla ji na nohy.

,,Hele, jak to myslíš?" zeptala se Lucka a tázavě si mně měřila. Mno přece jí to hned neřeknu :P.

,,já?... vůbec nijak xD" odpověděla jsem nevinně a zamířila si to do koupelny. Chtěla jsem se aspoň zušlechtit, když jsem to nestihla doma... Bill trval na tom, abychom co nejdříve šli k ní, jestli neví co je s Tomem.

Asi po dvou hoďkách co jsme se stihli s Luckou kouknout na jeden dost napínavej horor, něko zazvonil. Lucka vystřelila z křesla jako raketa a rychle běžela otevřít. Já si ještě četla titulky abych věděla, kdo hrál toho krásneho chlapa, co nakonec stejně chcípne (no jo, né každej krasvec ve filmech vydrží xD). Pak mně Lucka ťapla za triko a vypla telku.

,,Jdem segra, Kaulitzáci už jsou tady." usmála se a obouvala si boty. Vyšli jsme ven a Bill mně hned bral kolem pasu.

,,Hele tak zajdeme někam to pizzerky, jo? Mám hlad, že bych snědl i člověka xD" řekl Tom a přitom se ohlédl na Lucku, která se usmála.

,,Souhlasím, pizzu bych si dala... " souhlasně jsem kývla a opřela se o Billa.

,,Beru, jdeme:D" Lucka šla popředu a vedle ní si to kráčel Tom. S Billem jsme se radši toulali za nima... ne jen proto abychom byli sami, ale hlavně aby byli aspoň trochu sami ti dva. Ti si zatím povídali a jeden na druhého se usmívali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 30. Hey, Kaulitz!!! ?

klik:)

Komentáře

1 Adella Adella | 7. června 2008 v 23:23 | Reagovat

ten je takovej o ničem....:( hlavně mně za to nezabijte... xD

2 oooo-petra oooo-petra | 9. června 2008 v 16:21 | Reagovat

d´alej!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama