28. Hey, Kaulitz!!!

4. června 2008 v 0:55 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

28. Hey, Kaulitz!!!... Tom ...

,,Andy! Nech si toho laskavě."

,,Ale co?... vždyť si už dávno říkal, že se ti líbí xD" dobíral si Andreas Toma a usmíval se jak sluníčko. Tom se mu svěřil se svými city k Lucce a dočkal se perfektního výsměchu.

,,Ježíš, ty jseš dokonalej, fakt:( člověk se ti z nečím svěří a ty se mu jenom vysměješ:(" zamračil se Tom a dotčeně na Andrease hleděl.

,,No tak promiň cíťo :P" vyplázl Andy jazyk a típl cígo, kterého si ani nepotáhl, jak byl zažranej do Tomova vylévaní srdíčka.
,,Hele, kámo, nechci tě nějak vyhazovat, ale za chvilku mi tady příjde Hellen a.. mno... slíbil jsem ji, že tady budeme sami a..."

,,Chápu, chápu xD tak si to s ní užij Andy xD a né, že budu strejda, jasný?" smál se Tom mněl se k odchodu.

,,Nestraš, ještě děcka by mi chyběli, k naprostému šílenství xD... víš jak dlouho mi trvalo zbalit Hellen?!" křikl ještě za Tomem, který za sebou právě zavíral branku.

,,Vím! A taky ti držím palce!" zavolal na něj a šel večerní ulicí směrem domů. Dal si sluchátka do uší a pustil si svá oblíbený songy na plný pecky. Šel ulicí a nohy ho nějak nesly přes park. Všude kolem jsou zamilované páry. Všem to vychází... Billovi... Andymu... Georg s Gustavem si s holkama taky sqěle rozumí, a kdyby chtěli, hodnou holku by si určitě našli. U nich se zdejší holky moc nedívají jestli jsou slavní nebo ne... asi proto, že je nechcou jen ojet. Ale copak mi není souzeno aby mně někdo miloval takového jakej jsem?!
Procházel po parku, až uviděl malou osůbku sedíci samotnou na jedné z laviček. Když přicházel blíž, ve tmě rozpoznával povědomou siluetu dívky.
,,Lucko?" došel až k osobě a ta k němu zvedla tvář.

,,Jé, ahoj Tome." Lucka se na Toma nervózně usmála. Ten ji úsměv oplatil a přisedl si k ní.

,,Co tady děláš sama?" zeptal se Tom a zadíval se na ní, její tvář však v té tmě pořádně neviděl.

,,Jen tak tu sedím... přemýšlím." řekla, objala si kolena a opřela si o ně hlavu. Své blond vlasy ji volně splývaly po ramenou. Tom ji odhrnul pramínek vlasů a pohladil ji po rameni. Lucka s sebou lehce trhla a Tom s rukou ucukl.

,,Promiň... promiň za dnešek." omlouval se zas a skoušel ji nahlédnout do tváře. Nešlo to.

,,Nemluv už o tom Tome... promiň, už půjdu. Pa... " vstala z lavičky a rychlím krokem odkráčela od zmlklého Toma pryč. Tom ještě chvíli seděl na lavičce. Určitě mi to ještě neodpustila... jak by taky mohla... myslí si pořád, že ji chci jen do postele. Kdyby jen věděla jak ji miluju! Proč... proč mně nikdo nemůže milovat...

,,Proč..." vydechl Tom... v tom uslyšel uši drásající jekot. Ten hlas znal...
,,Lucko!!!" vystřelil z lavičky a utíkal směrem, kudy šla Lucka. Utíkal jak nejrychleji mohla srdce mu bušilo strachy. Strachy o holku, do které se zamiloval.
,,Lucko! Tak kde jsi!" křičel do noci a odpovědí mu byl jenom její jekot. Zahnul za roh a v tom ji viděl. Nějaký hnusnej voslizlej chlap ji držel za pas a druhou rukou se ji snažil dostat pod triko. Lucka se neúprosně bránila a kopala, ale oproti tomu chlápkovi byla bezmocná.
,,Nešahej na ni ty parchante!!!" zařval Tom a vrhl se na něj. Odtrhl ho od Lucky, která spadla na zem a vyděšeně oba sledovala.

,,Co si myslýš, že děláš, skrčku?" vysmíval se chlap a chytl Toma za límec. Ten se odtrhl a jednu chlápkovi vrazil, až slizounovi zlomil nos.
,,Tak tos přehnal mladej, se mnou si teda zahrávat nebudeš!" chtěl Toma praštit do břicha, ten však uskočil a vrhl se na něj, až oba spadli na zem.

,,NA-LUCKU-UŽ-ANI-NEŠÁHNEŠ!!! ROZUMÍŠ?!" křičel Tom a vrážel protivníkovi jednu ránu za druhou. Chlap si chvíli bezmocně bránil obliček, když v tom Toma ze sebe setřásl a zvedl se i s Tomem, kterého držel pod krkem. Tom lapal po dechu a snažil se vyprostit z jeho sevžení. Muž ho hodil o zeď a Tom se bezvládně shroutil k zemi.

,,Tome, NÉ!!!" Lucka se k němu vrhla a vzala jeho tvář do dlaní.

Chlap se nahnul nad Lucku a zvedl ji k sobě. Lucka mu zaryna nehty do obličeje až zavyl bolestí. Tom otevřel oči a slabě se postavil na nohy.
,,Nech ji... bejt..." vší silou co mu zbývala do něj vrazil, až chlap zakopl a pozadu spadl, praštil se hlavou o patník a zůstal bezvládně ležet. Byl v bezvědomí.

Tom se sesunul k zemi a z těžka dychal. Lucka se k němu sklonila a něco mu říkala. Nevnímal co říka, nevnímal nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 28. Hey, Kaulitz!!! ?

klik :)

Komentáře

1 ludy3 ludy3 | 4. června 2008 v 15:08 | Reagovat

áá segra honm makej dal dal dal!! musim vedet co s nim je!§!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama