26. Hey, Kaulitz!!!

29. května 2008 v 14:32 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

26. Hey, Kaulitz!!!,,Ahoj Bille:)" usmála jsem se na příchozího, když jsem mu otevírala dveře. Byl zmoklej až na kost. Sice bylo léto ale venku pršelo... teda spíš totálně chcalo xD.

,,Čauky Adell." objal mně a přitiskl k sobě, takže jsem mněla na svým bílím triku mokrej flek. Moje černá podprsenka byla pěkně vidět, což Billovi vůbec nevadilo xD.

,,Chudáčku malej, jseš celej mokrej a zmrzlej:(" pohladila jsem jej po mokrách vlasech a setřela mu z čela kapky vody, které okamžitě nahradili další.

,,Mno.. zima tam není, ale ten déšť je ledový." Bill drkotal zubama a já ho vedla do obýváku. Posadil se na pohovku.
,,Jak to že si přišel?... měla jsem za tebou přijít já."
,,Když já už se nemohl dočkat :D" usmál se a a odlepoval si triko, které se lepilo k jeho mokrému tělu. Jen jsem s úsměvem zakroutila hlavou:).

,,Svlíkej se xD" pobídla jsem jej s šibalským úsměvem. Bill se na mně nejistě podíval a protřepával si mokré vlasy.

,,C-co?"

,,No svlíkej se, přece tady nebudě celej mokrej xD! Dám ti to na topení... jestli chceš tak ti dám nějaký tepláky ;). Usmála jsem se a podávala jsem mu ručník na jeho krásné,černé vlásky.

,,No, pokud mi nebudou malé xD vzhledem k tomu, jak jseš... ehm... vysoká xD." šklebil se Bill a skríval smích za ručníkem.

,,Chceš říct, že jsem malá?" dala jsem ruce v bok a výhružně na něj hleděla. Koukl na mně jedním okem zpoza ručníku.

,,né, jen jsem chtěl říct, že jsem moc vysokej xD.. na tvoji výšku jsem nenarážel... i když ty za to nemůžeš, že jseš tak malinká xD" tlemil se a já po něm skočila,až jsme oba leželi na tý pohovce. Ručníkem jsem mu cuchala vlasy a Bill se bránil lechtáním. Musím říct, že to zabralo, jsem totiš hodně lechtivá xD.

,,Díky zlato xD osušila si mi vlasy xD." poděkoval Bill, když mně přestal lechtat xD. Rudá v obličeji jsem ještě popadala dech a otočila jsem se k němu.

,,Není zač frayere... ale kdo mi teďka bude sušit moje kalhoty??:(" sedla jsem si na kraj pohovky a dělala uraženou. Bill se ke mně přiblížil a chytil mně zezadu kolem ramen.

,,Ale čopák? Adělka še ňám počůlala?" provokoval Bill a škrabkal mně po líčku jako nějaké mimčo. Nehodlala jsem mu to ulehčit a dělala jsem uraženou dál xD.
,,Zlatí... ty se na mně vážně zlobíš?" zeptal se a nevině se usmíval. Když jsem ale neodpovídala a pořád hleděla kdekoli, jen ne na něj, začínal být nervózní.
,,Adell... Adell, nezlob se na mně.. prosím..." objal mně a hladil na krku. přitiskl své tváře na mé a houpal se mnou ze strany na stranu.
,,Promiň zlato... já si dělal srandu.. ty nejseš zas tak malinká... a i kdyby, tak co je malé, to je roztomilé." líbnul mně na krk a pohladil po vlasech. bylo to hezké, ale já jsem nechtěla jen tak pokračovat.

,,Tak se svlíkej, jdu ti pro ty tepláky." Vstala jsem a vyběhla po schodech, až do mýho pokoje. Tam jsem se chvíli přehrabovala v hadrech, až jsem našla moje nejdejší, šedé tepláky. Byly tak dlouhé, že jsem je vždycky musela zahnout aspoň na 6x. zavřela jsem šuplík a šla zpátky. Bill už byl svlečenej a mněl na sobě jen jeho slavné boxerky 'Bill' xD. Vypadal nechutně moc sexi a na chvilku jsem se zarazila. Bill vstal a šel ke mně. Vzal si tepláky z mých rukou a dal mi letmou pusu na rty.

,,Díky lásko." usmál se a vyzkoušel si jak mu padnou. Byly mu jako by je šily pro něj xD. Jen si je musel trochu utáhnout kolem jeho útlých boků. Mněla jsem sto chutí ho povalit na gauč a celého jej sežrat, ale... mno kapke bych to sama nepobrala xD. podíval se na mně a nevinně se usmál.
,,jak vypadám?" otočil se kolem dokola a dal si ruce v bok. Chvíli jsem na něj hleděla, neschopna slova.

,,j-jo.. vypadáš... hezky:)" Hezky? To je slabé slovo! Byl k sežrání! To jeho tělo, bříško, hvězda... omotala jsem ruce kolem jeho pasu a kousla jsem ho do brady (víš jsem nedosáhla xD). Rukama jsem bloudila kamsi na jeho zadek xD. Bill se jen usmál a chytl mně kolem pasu.

,,Tak dej mi pusu xD" smál se Bill a držel hlavu rovně, abych na jeho rty svýma vůbec nedosáhla. Chvíli jsem se snažila. Pak mě to ale přestalo bavit a tak jsem ho chytla na jeho (a ne jen jeho, ale všech kluků) citlivé místo a on se citlivostí sklonil.( Objala jsem si ho kolem krku a políbila jsem ho.
,,Tak ty na mně?" šklebil se Bill a už už ke mně natahoval ruce, že mně začne lechtat, ale já si hned vzpomněla, že bych s ním mněla probrat něco důležitého... něco co se týkalo Lucky a Toma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 26. Hey, Kualitz!!! ?

klik:)

Komentáře

1 ludy3 ludy3 | 29. května 2008 v 14:48 | Reagovat

jaj segra jen thak daaal daal.. a mela si ho uz vojet!!!! xD

2 Adella Adella | 29. května 2008 v 14:56 | Reagovat

dočkej času segra xD

3 oooo-petra oooo-petra | 29. května 2008 v 22:00 | Reagovat

hééj bomba!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama