22. Hey, Kaulitz!!!

22. května 2008 v 0:49 | AdellaXXX |  Hey, Kaulitz!!!

22. Hey, Kaulitz!!!U kofoly samozřejmně nezůstalo, tak jsme po pár skleničkách vína s kolou vyšli z klubu a zamířili si to do parku.

,,Billísku, co budeme dělat? :)" usmívala jsem se a držela jsem Billa kolem pasu. Byla jsem trošku přiopilá, ale v pohodě.

,,Nech se překvapit :)" usmál se a vedl mně ke kopci v parku.

Když jsme došli až na vrchol kopce, byl vidět nádherný západ slunce. Viděla jsem hodně západů slunce, ale když jsem byla z Billem, bylo to strašně romantický.

,,Bille, to je..." nedokázala jsem ze sebe nic dostat a jen se posadila do trávy. Bill se na mně usmál a posadil se vedle mně. Objala jsem ho.

,,Líbí se ti tu?" zeptal se a hladil mně po vlasech.

,,Moc... Bille je to nádhera:)." řekla jsem a dívala jsem se pořád do slunce.

,,Chtěl bych ti něco říct Adell... něco hodně důležitého." Držel mně kolem ramen a zvláštně se na mně díval.

,,Taky bych ti něco chtěla říct." Podívala jsem se mu do očí.

Bill mně najednou chytl kolem pasu a byl u mně obličejem hodně blízko.

,,Adell, já Tě... " ani nedořekl co mně, protože jsem ho objala kolem krku a ... přitiskla své rty na ty jeho. Konečně byla naše ,,pusa" na světě. I když byla to víc než pusa. Položil mně do trávy a hladil mně po tváři. Něžně mně hladil jazykem po rtech a já mu to ráda oplácela. Každý polibek byl plný citů, bylo to, jako by do každého pohlazení a každého toho polibku dával celé své srdce. Bylo slyšet hlasité cinkání piercingů, div jsme se spolu nezasekli xD. Rozplývala jsem se mu v náručí a hladila jsem ho po krku. Když přestal, hluboce sme si zadívali do očí.

,,Miluju Tě." řekli jsme si oba dva současně, a pak se začali smát.

,,Fakt?" zeptal se Bill s úsměvěm a rozzářenýma očima. Byl jako to zapadající sluníčko, a moc mu slučelo, když na něj dopadali zlatavé paprsky.

,,Fakt Bille... vážně tě miluju." přikývla jsem a přitulila se k němu. Bill mně k sobě lehce přitiskl a opatrně líbal na krku. Byl to krásnej pocit, až mně z toho zamrazilo.

Seděli jsme tam, dokud slunce úplně nezapadlo. Což nevím jak dlouho trvalo, jelikož jsem nejspíš usla Billovi v náručí xD. Pak se z ničeho nic spustil lehký déšť.

,,Adell... nespi..." pohladil mně po tváři a já otevřela oči.

,,Jé, promiň, nějak se mi u tebe dobře usíná:)" usmála jsem se a dala mu pusu.

,,To je dobře, protože budeš spát u mně... v dešti tak daleko až k tobě domů nepůjdem xD" řekl Bill a šibalsky se na mně usmál.

,,Tak to abychom si pospíšili, než to bude ještě horší." Bill mi pomohl vstát a už jsme ruku v ruce šli k němu.

,,A kdepak budu spát?" zeptala jsem se ho nevinně, když už otevíral dveře a přitáhl si mně dovnitř.

,,No přece se mnou v mém pokoji :P" řekl Bill samozřejmě a vedl mně po schodech a rovnou k němu do pokoje.
Tam si mně přitáhl a začal mně líbat na krku. Nechala jsem se a hladila jsem ho po zádech a po bříšku. Pak jsme došli k jeho posteli, kde mně položila a opatrně si na mně lehl. Dal mi ruce pod triko a hladil mně po bocích a břiše. Pomalu jsem mu rozepínala jeho černou košili a jemně jsem ho škrábala po zádech. Pomohla jsem mu sundat moje triko a on si svlékl svou košili. Líbal mně na bříšku a pokračoval níž. Vytáhla jsem ho zpátky nahoru a převalila jsem si ho pod sebe. Jen se na mně toužebně podíval a chytl mně za boky. Teď jsem na krku líbala já jeho. Sjela jsem až k bříšku, které jsem zaplavila miliony pusinkama. Cítila jsem, jak se pod mými dotyky chvěje.

,,Adell... chci tě..." vydechl Bill, když jsem ho líbala těsně nad opaskem. Hrklo to ve mně, jako by do mně udeřil hrom. Když jsem se vzpamatovala, posadila jsem se na postel.

,,Bille, teď ne." řekla jsem a cítila jsem jak rudnu. Taky jsem ho chtěla, ale problém byl v tom, že jsem byla pořád panna. Ještě jsem z klukem nespala, protože jsem se toho bála. Prostě jsem se styděla. Bála jsem se, že by to teď Bill poznal.

Sedl si vedle mně a chytl mně kolem pasu.
,,Adell, jestli nechceš, tak tě nebudu nutit. Vlastně máš pravdu, dneska jsme teprv zpolu začali chodit." uznal Bill a políbil mně. Pohladila jsem ho po tváři.

,,Díky Bille."

,,Není za co, ale teďka potřebuju na... ehm... na záchod." začervenal se dal nohy křížem.
,,Víš ono to bylo totiž fakt hezký a jaksi to nechalo nějaké stopy."

Pak mi to došlo xD.
,,Ale to je ode dneška moje práce:)." Usmála jsem se a stlačila ho zpátky na postel. Lehla jsem si vedle něj a rozepla mu opasek. Dala jsem mu ruku do trenek a párkrát jsem mu přez něj přejela. Pak jsem ho chytla do ruky. byl ještě větší než jsem myslela, když sem ho cítila dneska ráno.
Znáte to, když vám někdo řekne, že neco držíte jako Panna ocas? Tak se nedivím, že mi tohle ještě nikdo neřek, protože podle Billových vzdychů, jsem jako Panna ocas držela docela dobře xD. Jela jsem až do konce, a když už byl musela jsem ho začít líbat, aby nevzbudil celej Magdeburg xD.

Svlékla jsem si kalhoty a přikrila nás pod deku. Bill se ke mně otočil a já se k němu přitiskla.
,,Díky... lásko." Líbnul mně do vlasů.

,,Miluju Tě." zašeptala jsem a pomalu jsme usli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste 22. Hey, Kaulitz!!! ?

klik:)

Komentáře

1 Adella Adella | 22. května 2008 v 0:59 | Reagovat

Heh... tak konečně. A segra, sry, že žádnej velkej šukec nebyl xD... zatím xD

2 AnýseQ a Simple Plan <3 AnýseQ a Simple Plan <3 | Web | 22. května 2008 v 1:22 | Reagovat

Ahojky...dělám mýmu klukovi reklamu :P

Klikni pls na web a zanech nějakej komentář...moc tě prosím...díky ;)

3 ludy ludy | 22. května 2008 v 13:17 | Reagovat

v poho.. ale uz at jhee sukacka sukacka!! xD a segra vazhne plomin ale ja v posledni dobe nestiham vubec mam toho moc...ale neboj.. za nejakej cas tho bude zas v poho... jinak good dilek jako kazdej ale ja ci sukacku sukacku!! xD

4 Adella Adella | 22. května 2008 v 19:05 | Reagovat

na šukenz si ještě počkáš :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama